Новим головою Рівненської облради став опозиціонер Михайло Кириллов

Сьогодні, 4 лютого на черговій сесії Рівненської облради було обрано нового голову облради. Ним став голова фракції "Батьківщина" в облраді та голова Народної ради Рівненщини Михайло Кириллов. 

 Щойно депутати закінчилась процедура повторного голосування за кандидатуру Михайла Кириллова на посаду голови Рівненської обласної ради. Депутати провели таємне поіменне голосування.  У підсумку за кандидатуру Кириллова проголосувало - 63 депутати , утримались -6 .

- Питання не в посаді, а в вмінні дослухатися до народу, тримати слово та домовлятися, - звернувся з трибуни Михайло Кириллов. 

Зараз новообраний голова обласної ради складає присягу. 

Нагадаємо, що попередне голосування депутати визнали недійним, мотивувавши це тим, що під час процедури були порушення. 

Крім того голова Рівненської ОДА та керівник міжфракційного обєдання "Європейський вибір" Василь Берташ закликав депутатів від влади підтримати кандидатуру Кириллова, як єдиного представника від Народної ради.

Досье: 

Молодий політик, який у світлі останніх подій в Україні, і Рівному зокрема, досить часто потрапляє в об'єктиви теле- та фотокамер. Він став активним учасником Євромайдану та тепер вже революції. 

На противагу своєму батькові, - теж Михайлу Кириллову, підтримує протестний рух українців. І у той час, коли Кириллов старший пише блоги на кшталт "Гомосексуалізм як дзеркало європейської демократії", молодого Михайла активно просувають у крісло голови обласної ради. У більшій чи меншій мірі його кандидатуру на цю посаду підтримують інші опозиціонери та громадські активісти Майдану. До того ж, нещодавно його обрали головою Народної Ради Рівненщини.

Михайло Кириллов молодший народився 5 червня 1980 року у Рівному. Навчався у львівській школі, а у 1997 році закінчив рівненську ЗОШ №11. Першу вищу освіту здобув у НУВГП, у 2009 року вступив у Львівський національний університет імені Івана Франка.

Майже відразу після закінчення школи став підприємцем. У Рівному його знають як власника та директора магазинів автозапчастин "СамурайАвто". Кириллов молодший та депутат облради Вадим Сидорчук стали співзасновниками рівненського інтернет-видання "ТакеІнфо".

Політичну кар'єру розпочав з 2009 року у лавах тоді ще громадської організації, а згодом партії "Фронт Змін". Пізніше приєднався до ВО "Батьківщина".  Депутат шостого скликання Рівненської облради, обраний по багатомандатному виборчому округу від політичної партії «Фронт Змін». Очолив в облраді фракцію "Батьківщина". Був учасником акції "Вставай, Україно!". 

Активно підтримує молодь, був лектором у проекті "Вуличний університет". Разом із нинішнім нардепом Юрієм Вознюком започаткував творчий конкурс для обдарованої молоді “Інтелект майбутнього”.

Протилежності у політичних поглядах зі своїм батьком бачить у практично повній відсутності спілкування одного з іншим. Як розповідає сам молодий політик він ріс із дідусем та бабусею у Львові, натомість батьки впродовж п’яти років були у відрядженні. Пізніше батьки розлучились. Через проросійські погляди батька, Кириллову молодшому закидають можливу подвійну гру на стороні опозиції та провадної партії. На такі звинувачення чоловік жартома відповідає, що він секретний агент.

Підтримує ідею повної зміни системи місцевого самоврядування в Україні та децентралізації влади.

Дружина – Кириллова Ірина Павлівна. Виховує дочку Ірину.

Любить кататися на лижах та час від часу займається боксом. Активний користувач соціальних мереж, перший серед рівненських політиків та депутатів запровадив онлайн трансляції своїх депутатських звітів.

Ключові слова: