За автомобілями "Рівнегазу" стежитимуть через супутник

У 2013 році ПАТ «Рівнегаз» обладнало усі автомобілі системою GPS-навігації, що дозволило повністю змінити логістику, заощадити пальне і підвищити рівень якості обслуговування споживачів.Тепер працівникам аварійної служби газу потрібно значно менше часу, щоб прибути на виклик, а швидкість і маршрут кожного транспортного засобу по всій області контролює в он-лайн режимі всього один фахівець.

Плануючи і відслідковуючи транспортні маршрути за допомогою GPS-приладів, ПАТ «Рівнегаз» вдалося не лише  зменшити витрати пального на 25% у порівняні з минулим роком, а й значно підвищити оперативність реагування на виклики споживачів.  Впроваджена система  моніторингу і навігації дозволила аварійним бригадам, які працюють в екстренному режимі, скоротити  майже вдвічі час для прибуття на місце події.

«Усі 32  автомобілі, які знаходяться у підпорядкуванні аварійно-диспетчерських служб області першочергово були обладнані системами GPS-моніторингу, - зазначив голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас. –На сьогодні плануємо встановити навігатори на екскаваториі вийти на стовідсотковий рівень  охоплення GPS-навігацією усіх транспортних засобів».

Варто зазначити, що GPS-прилади фіксують не лише місцезнаходження автомобіля, а й швидкість його руху.Це дозволяє також економити ресурси підприємства за рахунок зменшення кількості аварій, кількості штрафів і зниження затрат на ремонт.

Загалом на підприємстві обладнано 219 одиниць транспортунавігаторами марки «TELTONIKA» литовського виробництва. Паралельно зі встановленням сучасної навігації ПАТ «Рівнегаз» у 2013 році оновило свій автомобільний парк, придбавши 32 автомобілі на суму 8,7 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Рівнегаз"

Ключові слова: