Засуджений рівнянин погрожував правоохоронцям

За те, що чинив опір працівникам СІЗО, а також погрожував застосувати відносно них насильство. Для цього засуджений озброївся колото-ріжучим предметом.

54-річний рівнянин  потрапив до Рівненського слідчого ізолятора на початку 2013 року. Торік у червні Рівненський міський суд визнав Тараса винним за ч.1, ч.3 та ч.4 ст. 296 КК України (хуліганство, пов’язане з опором представникові громадськості, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку, із використанням предмета для нанесення тілесних ушкоджень) та призначив рівнянинові покарання — 5 років позбавлення волі.

9 вересня зранку ув’язнених вивели на прогулянковий двір. Однак коли прийшов час повертатися до камери, Тарас відмовився це робити. Засуджений почав погрожувати працівникам СІЗО загостреним металевим предметом. Також чоловік активно супротивився тому, аби працівник СІЗО провів обшук.  

Прокуратурою міста забезпечено підтримання державного обвинувачення в суді у кримінальному провадженні, відкритому за ч.2 ст. 342  (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) та ч.1 ст. 345 (погроза насильством працівникові правоохоронного органу) КК України. Суд підтримав пропозицію прокурора та призначив Тарасові покарання — позбавлення волі строком на 1 рік.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: