У Рівному презентували виставку дитячих коміксів

Рівне стало другим містом України, яке побачило виставку дитячих коміксів, про сталий розвиток.  Експозиція повернулась зі Швеції. Її авторами є українські учні, які  у своїх коротких намальованих історіях зобразили дорослі проблеми та ситуації. Серед тем, які обрали школярі – екологія, проблема раціонального використання ресурсів планети, відповідальний стиль життя.

На виставці  представлено понад 25 найкращих учнівських робіт з усієї України, які взяли участь в українсько - шведському проекті під назвою «Сприяння відповідальному способу життя через малювання коміксів». Першими дитячі роботи побачили мешканці Швеції, де вони презентувались у грудні в публічній бібліотеці Стокгольму. Через сюжетні лінії коміксів школярі намагались показати, що вихід із будь - якої проблемної ситуації  завжди є.

Рівняни  роботи учнів зможуть побачити в НВК№2 «Школа- ліцей». Там експозиція пробуде до сьомого лютого. Далі  попрямує у Тернопіль та Білу Церкву.

За словами начальника обласного управління освіти та науки Григорія Таргонського, така  виставка є частиною  розвитку освіти для сталого розвитку регіону. У цьому навчальному році в 26 школах області стартував  навчальний курс за  вибором «Уроки для сталого розвитку», який спрямований навчити школярів раціонально використовувати ресурси  Землі.Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: