Рівненський нардеп: для зміни Конституції – півроку не треба

Чи не єдиний спосіб не допустити нового кровопролиття – це прийняття Акту про відновлення Конституції 2004-го року. І це не займе півроку, як заявляє Партія Регіонів. Таку думку на своїй сторінці у «Фейсбуці» висловив народний депутат України від Рівненщини Валентин Королюк. 

Зокрема, він зазначив наступне:

«ПР заявляє, що для зміни Конституції треба пройти процедуру – дві сесії, обговорення і т.д. Це займе як мінімум півроку.  А може, вони нагадають, як так сталося, що Україна повернулася до Конституції 1996 року? Через рішення парламенту? Чи це вирішила купка людей у мантіях, яких народ не уповноважував на такі дії?

Чи є в Законі України «Про Конституційний Суд» положення, що дозволяє суду змінювати Основний закон, як це сталося у 2010 році? Зміни в Конституцію у грудні 2004 року допомогли подолати політичну кризу, унеможливили кров на вулицях. Зараз кров уже проллялась. І чи не єдиний спосіб не допустити її знову – це політико-правове рішення: прийняття Акту про відновлення Конституції 2004-го року. Сподіваюся, Бог дасть мудрості колегам це зрозуміти.»