Звернення рівненських депутатів до Верховної Ради знову скасували

4 лютого Рівненський окружний адміністративний суд за позовом прокуратури м.Рівне скасував рішення позачергової сесії Рівнеради від 24 січня 2014 року, - повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук.

"Депутати у рішенні звертались до Верховної Ради з вимого скасувати диктаторські закони 16 січня, провести дострокові вибори Верховної Ради та президента України. Також Рівнерада звернулася до Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій взяти на себе функції посередництва між сторонами конфлікту, закликати представників правоохоронних органів не порушувати присягу на вірність українькому народу і відмовитись виконувати злочинні накази. Місцева рада міста Рівного у зверненні гарантувала безпеку постраждалим протестувальникам у закладах охорони здоров'я комунальної власності міста і вимагала негайного відсторонення від виконання обов'язків і притягнення до кримінальної відповідальності працівників правоохоронних органів, причетних до знущання над активістом Євромайдану Михайлом Гаврилюком. Це звернення визнанно незаконним", - написав у мережі "Фейсбук" рівненський депутат.

Також Олександр Лащук повідомив, що 7 лютого 2014 року у Рівненському окружному адмінсуді 09:00 відбудеться розгляд справи щодо скасування рішення Рівнеради від 31 січня 2014 року про створення Народної Ради м.Рівне і підтримки Народної Ради України.

"Це вже, на жаль, типове явище змови прокуратури і суддів. Таким чином предстаники режиму намагаються в незаконний спосіб забрати у рівнян право на висловлення своєї позиції", - додав депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Суд визнав незаконним рішення Рівнеради просити відставки Уряду

Рівнерада не мала права звертатись до Януковича, - суд

Рівнераду засудили за заклик до страйку проти Януковича