Рівненським школярам проведуть урок мужності

6 лютого о 13.30 годині в бібліотеці відбудеться "Урок мужності", присвячений 70-річчю визволення міста Рівне від німецько-фашистських загарбників.

Учасниками заходу стануть учні Рівненської української гімназії. Вони представлять літературно-музичну композицію "Тільки пам’ять не сивіє".

На заході, бібліотекарі ознайомлять з творчістю місцевих письменників,  публікаціями істориків з цієї теми, продемонструють фото-, відеофільми.

До уваги присутніх – книжково-ілюстративна виставка "Відійшла  вже у вічність війна".

Довідка

2 лютого  2014 року рівненчани відзначили 70-ту річницю визволення м. Рівне від німецько-фашистських загарбників.

До сьогоднішнього дня виходять книжки та брошури, історики та краєзнавці  продовжують вивчати історію Рівного та Рівненщини, історію дуже цікаву,  парадоксальну і таку маловідому.

Рівненська обласна бібліотека разом зі школами до цієї дати проводить уроки мужності, популяризує книги,  періодичні матеріали. Нещодавно працівники бібліотеки взяли участь у виховній годині для учнів Рівненського НВК «Колегіум»,  на який був запрошений ветеран війни, учасник визволення міста Рівне Андрій Моісеєнко.

Відділом абонементу підготовано віртуальну книжкову виставку, присвячену подіям 70-річної давнини. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Ключові слова: