"Правий сектор" пішов з Рівненської ОДА під оплески громади

Майже два тижні бійці «Правого сектору» та УНА-УНСО охороняли забарикадоване приміщення Рівненської ОДА. Проте сьогодні, 5 лютого, вони звільнили адмінбудівлю, адже виконали своє завдання.

 

 

 

 

Вишикувавшись перед барикадами хлопці все ж не зняли чорні маски, проте рівняни мали змогу подякувати їм за хоробрість та мужність.

Голова Рівненської обласної організації ОУН Роман Коваль зауважив, що хлопці залишають ОДА, однак за будь-якої необхідності повернуться, аби допомогти відстоювати права громади.

- Хлопці готові мобілізуватись у будь-який момент, якщо це буде потрібно, - наголосив Роман Коваль.

На таких планах "Правого сектору" наголосив і голова Рівненської міської організації УНА Ярослав Гранітний:

- Ми звільнили адмінприміщення та залишили його охороняти громадськості та депутатам Народної ради, проте якщо будуть якісь проблеми, ми обов’язково повернемось.

Новообраний голова Рівненської облради Михайло Кириллов особисто подякував кожному бійцю та потиснув руку.

- Хочу подякувати усім, адже разом вдалося отримати маленьку перемогу Ми будемо продовжувати боротьбу. Обласна рада була відділом обласної державної адміністрації, такий висновок я зробив, будучи депутатом три роки. Нашим завданням сьогодні є зробити обласну раду насправді представницьким органом, який представлятиме інтереси людей. Тепер облрада належить вам, людям, - сказав Михайло Кириллов.

Частина юнаків із "Правого сектору" та опозиційних депутатів все ж таки залишаться на сторожі порядку ОДА. До того ж, наразі барикади перед адмінбудівлею ніхто не розбиратиме.

Після виступів усіх бажаючих на імпровізованій сцені Народного віче, колона з бійців "Правого сектору" разом з рівнянами вирушила на майдан Незалежності, де ще раз заспівали Гімн.

Наостанок Ярослав Гранітний звернувся до юнаків та зауважив, що за будь-якої потреби вони можуть звернутись за допомогою чи порадою у штаб спротиву, що у Рівненській ОДА.