За безпеку дорожнього руху у Рівному тепер відповідають нові люди

Мер Рівного Володимир Хомко вніс зміни до розпорядження "Про координаційну раду з питань безпеки дорожнього рух у Рівному".

Зміни внесено у зв'язку із кадровими змінами в КП "Рівнеелектроавтотранс" та у відділі ДАІ Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області. Враховані також пропозиції начальника відділу ДАІ УМВС України в Рівненській області.

Відповідно до розпорядження зі складу координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху в м. Рівному вивели Степана Загинея та Віталія Дещинського.

Цим же документом у склад ради ввели директора КП "Рівнеелектроавтогранс" Валентина Ткачука, начальника сектору організації дорожнього руху та нагляду за станом доріг ВДАІ УМВС України в Рівненській області Андрія Валєрка, начальника відділення ДАІ Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області Володимира Гомоза.

Степана Загинея звільнили з посади директора тролейбусного підприємства"Рівнеелектроавтогранс" через багаторічну причетність його родини до маршрутного бізнесу.

А Віталія Дещинського, який працював начальником відділення ДАІ у місті Рівного перевели на посаду начальника відділення ДАІ у Костопільському районі.