Біля виправної колонії на Рівненщині затримали чоловіка з ножем та наркотиками

На Рівненщині, в ході реалізації оперативної інформації працівники Катеринівської виправної колонії № 46 біля маскувальної огорожі установи затримали чоловіка, який мав при собі поліетиленовий пакет чорного кольору.

- 4 лютого 2014 року, під час проведення оперативно-розшукових заходів по перекриттю каналів надходження заборонених предметів до зони, що охороняється, які проводилися спільно із працівниками Сарненського РВ УМВС в Рівненській області затримано громадянина Ф, 1982 року народження, жителя міста Костопіль, - розповів начальник Катеринівської колонії Павло Гомоль.

По прибуттю слідчо-оперативної групи в присутності понятих  поліетиленовий пакет громадянина був оглянутий. У ньому правоохоронці виявили - згорток овальної форми обмотаний клейкою стрічкою, в якому знаходились 3 колоди гральних карт, медична ампула з лікарським препаратом «димедрол» та поліетиленовий згорток, в якому знаходились подрібнені частинки таблеток овальної форми білого кольору, невідомого походження зовні схожі на наркотичний засіб «SUBUTEX».         

По даному факту Сарненським  РВ УМВС України у Рівненській області відкрите кримінальне провадження, а вилучені речовини направлено на експертизу.

Адміністрація управління та установ Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області звертається до громадян та попереджає, що доставка заборонених предметів в установи виконання покарань несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.