Депутат Рівнеради Олександр Курсик: "Юрій Запорожець вирішив пропіаритись"

Депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик вважає. що звинувачення Юрія Запорожця звичайний піар.

- Не фракція, а група Юрія Запорожця - це перше, друге, - депутати групи "Рівне європейське", як і депутати фракції Партії регіонів не увійшли в Народну Раду Рівненської міської ради, зараз у нас 30 членів, якщо будуть інші бажаючі - ми обов"язково розглянемо їх заяви і будемо голосувати чи включати їх у склад Народної ради. Тут варто наголосити на тому, що депутат Запорожець, як завжди вирішив пропіаритися. Ми створили Народну Раду, зібрали заяви, а він ініціював створення "своєї" ради, однак, його проект рішення навіть не включили в порядок денний.

Щодо бюджету - тут все просто, Едуард Галайчук є членом фракції ВО "Батьківщина", він є головою бюджетної комісії, ми як ніхто знаємо всі деталі і можливості цього важкого бюджету. Вважаю, що спеціалісти ради і депутати комісії зробили максимум, щоб задовільнити усі потреби рівнян при такому фінансуванні.

До речі, пропозиції депутатів Рівнеради щодо перерозподілу витрат і на туалет в парку, і на встановлення вікон у лікарні - всі підтримали одноголосно. Інша справа, що ми робимо нормальні справи, переживаємо за рівнян, а хтось намагається пропіаритися, «відмитися» і «відбілитися».

І ще, он-лайн трансляцію, якої я добиваюся вже три роки, ми таки профінансуємо. Вже до кінця цього року рівняни зможуть в прямому режимі дивитися як дехто "вирішує" земельні питання і розкрадає землю рівнян собі та своїм дітям під садки, - прокоментував звинувачення Юрія Запорожця Олександр Курсик.