На Рівненщині обрали найкращого кухаря серед засуджених

Конкурс на визначення кращого кухаря серед засуджених в установах пенітенціарної служби Рівненської області став традиційним. Днями, такий конкурс відбувся в Городоцькому виправному центрі №131.

Цьогоріч, за звання найкращого змагалися троє засуджених.

- Спочатку необхідно було вирішити тестові завдання, які були пов’язані з технологією приготування їжі, а потім у відповідності до проведеного жеребкування приготувати першу страву, гарнір та салат, - розповів учасник конкурсу, засуджений Леонід.

- Учасники брали участь в подібному конкурсі вперше, минулорічні учасники вже повернулися до своїх домівок - в нашій установі досить часто змінюються кухарі, адже строки обмеження волі невеликі, - відмітив завідуючий їдальнею Катеринчук Анатолій.

Із засудженими, які працюють на кухні установи, проводять спеціальне навчання, оскільки засуджених, які мають диплом кухаря майже немає. Зокрема, серед учасників конкурсу – тракторист, столяр та електрик, - повідомили з відділу ресурсного та інженерного забезпечення) управління ДПтС України в Рівненській області.

- За результатами тестових випробувань та смакових якостей приготовлених страв перемогу в конкурсі здобув засуджений Юрій Мєдвєдєв з Тернопільської області, - повідомив начальник виправного центру Юрій Томашук.