На кастингу "Танцюють всі" рівняни обирають контемп

Сьогодні, 6 лютого у Рівному проходить попередній відбір учасників на талант-шоу «Танцюють всі». Це вже сьомий сезон телепередачі, на якій кожен може показати свої танцювальні здібності та використати шанс отримати 500 тисяч гривень.

У ці години в школі-ліцей №2 до 19:00 кастинг-група із Києва проводить закритий кастинг, тож проводити фото- чи відеозйомку заборонено.

Як розповів ведучий кастинг-менеджер Олег Критський, для того щоб потрапити на кастинг, потрібно заповнити анкету та отримати свій номер.

- Зараз у нас зареєструвалось 40 людей, яких ми дивимось. Сьогодні ніякі результати ми не оголошуємо, а веземо відзняте відео до Києва та ще раз передивлюємось разом із керівниками проекту. А далі запрошуємо людей на ТВ-кастинг - це те, що можете бачити по телевізору. Цьогоріч якихось особливих вимог, які відрізняються від минулорічних немає. Ми шукаємо крутих танцівників по всій Україні.

Також ведучий кастинг-менеджер розповів, що найпопулярнішим танцювальним стилем є контемп.

- По всій Україні в нас лідирує стиль контемп. Це сучасний стиль, який молодь дуже добре танцює у вашому місті. Сьогодні на кастингу були брейкданс, народні танці і взагалі - які завгодно. До нас приходить дуже багато різних людей, деякі танцюють на професійному рівні та їздять з майстер-класами не лише по Україні, а й за кордон. Також є ті, які лише починають танцювальну кар’єру, таких людей ми не можемо ігнорувати, адже в них є шанс навчитися. Якщо людина цілеспрямована, і вона вірить, що все вийде на нашому проекті і це їй потрібно, ми обов’язково це помітимо і допоможемо реалізуватись. Немає якогось міста, з якого найбільше учасників. Ми можемо забрати всіх 40 рівнян, які зареєструвались, а можемо нікого не вибрати. Все залежить від рівня танцівників, - зауважив Олег Критський.

Наступним містом, де відбудеться кастинг талант-шоу «Танцюють всі» буде Луцьк.

Ключові слова: