На Рівненщині за працевлаштування роботодавці отримують грошові компенсації

За працевлаштування безробітних – 286 тисяч гривень компенсації. Таку суму роботодавці Рівненщини отримали торік завдяки бюджетному стимулюванню. 188 підприємцям, котрі створили робочі місця для неконкурентоспроможних безробітних, держава компенсувала витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

За словами заступниці голови облдержадміністрації Світлани Сад, такий фінансовий стимул для роботодавців передбачений у новому Законі України «Про зайнятість населення». Заступниця пояснила, що економити на внесках можуть ті підприємці, котрі беруть на роботу не менше, ніж на два роки краян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці – молодь, батьків малолітніх дітей, людей із інвалідністю, а також старших 45 років. Відтак, для жителів області, яких працевлаштували у такий спосіб, це ще й своєрідна гарантія.

Завдяки цій новації, котру практикують в області вже півроку, вдалося створити робочі місця для 304 мешканців Рівненщини.Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цьогоріч у такий спосіб планують працевлаштувати вдвічі більше безробітних, у тому числі понад півсотні випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів. 

Ключові слова: