У Рівному розпочався суд по справі смертельної ДТП

У ці хвилини в Рівному розпочинається судове засідання по справі ДТП, що трапилося вночі 16 червня поблизу села Шостаків, Рівненського району.

По цій справі вже відбувається сьоме судове засідання. У судовій залі присутні родичі загиблих і потерпілих, а також представники ЗМІ.

За словами бабусі одного із загиблих хлопців Галини Домбровської, на першому судовому засіданні прокурор просив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років. Наразі ж цей строк він просить скоротити до семи з половиною років.

На думку жінки, це несправедливо. Адже на момент зникнення водія із місця ДТП її внук був ще живим і при вчасному наданні медичної допомоги був шанс його врятувати.

Нагадаємо, тієї трагічної ночі автомобіль збив п`ятьох молодих людей, троє з яких від отриманих травм загинули на місці пригоди. Зокрема, фатально аварія закінчилася для 17-річної Ірини, учениці рівненської ЗОШ №12, 19-річного студента РДГУ Юрія з села Пересопниця та 24-річного Андрія з села Пересопниця. Ще двоє молодих людей тривалий час перебували у лікарні.

Ключові слова: