Рівненському водію за смерть трьох підлітків присудили 10 років в`язниці

Водій, який вночі 16 червня 2013 року поблизу села Шостаків, Рівненського району, збив п'ятьох підлітків, як наслідок троє - загинуло, а двоє - отримали травми проведе за гратами 10 років. Такий вирок щойно виніс Рівненський районний суд.

У ході слідства були зібрані докази, що доводять вину водія у вчиненні злочині передбаченого ч.3 ст. 286 Кримінального Кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Санкція цієї статті передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.

Відтак у ході дебатів, які відбували вчора прокурор Рівненської обласної прокуратури Олександр Гуменюк просив призначити обвинувачуваному покарання у вигляді позбавлення волі строком у сім з половиною. Сьогодні ж по завершенню судового засідання надавати коментарі прокурор відмовився.

Також було доведено, що на момент вчинення ДТП водій був напідпитку, зник з місця пригоди та залишив потерпілих у небезпеці. Проте пом'якшуючою обставиною по справі суд врахував те, що водій частково відшкодував збитки потерпілим. Однак, як зазначив суддя, враховуючи те, що щире каяття та сприяння слідству не буває частковим, це не було враховано як пом'якшувальні обставини. Відтак до загального терміну покарання враховано період перебування під вартою водія з 16 червня 2013 року.

Вирок суду набуде чинності через 30 днів. У цей період рішення може бути оскарженим.

Ключові слова: