Чому прокуратура Рівненщини не наполягала на максимальному покаранню винуватцю смертельної ДТП?

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», сьогодні Рівненський районний суд поставив крапу у справі ДТП, що трапилося вночі 16 червня 2013 року поблизу села Шостаків, Рівненського району, та в якому загинуло троє  молодих людей і ще двоє отримали травми.

За вироком суду водію призначено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років, яке передбачено ч.3 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Тим часом,  прокурор Рівненської обласної прокуратури Олександр Гуменюк просив, щоб обвинувачуваному призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком у сім з половиною.

За словами прес-секретаря Рівненської обласної прокуратури Людмили Суржук, при виборі міри покарання бралося до уваги те, що в обвинувачуваного двоє малолітніх дітей, він активно сприяв слідству та в ході судових засіданнях щиро розкаявся у скоєному. Але остаточну міру покарання призначив суд.

Проте родичі постраждалих і загиблих дітей просили у суду максимального покарання винуватцю ДТП. Адже, за їх словами, водій зник з місця події, тим самим залишивши помирати молодих людей, яких можна було б врятувати вчасно надавши медичну допомогу. 

Ключові слова: