Невдовзі у Рівному: Сергій Жадан, "Месопотамія" та "ДепешМод"

18 лютого до Рівного завітає відомий письменник Сергій Жадан та презентує свою книгу  "Месопотамія". Спеціально за кілька днів до презентації відбудеться ще один захід: показ фільму "ДепешМод", відзнятого за мотивами його культового роману, та спілкування із режисером стрічки.

 "Месопотамія" – одна із перших книг, які вийшли друком цього року. Вона складається з двох частин, пов’язаних між собою темою Харкова. Це 9 історій про людей, які живуть "у навколишніх кварталах": події відбуваються умовно у наш час, а герої з одного оповідання можуть переходити у інші. Прозова частина композиційно доповнюється 30 віршами, які водночас і коментують сюжети, і розповідають власні історії.

Шанувальники Сергія Жадана із анотацій та анонсів вже знають, що книга сповнена життям самого міста, що лежить поміж рік, біографіями його жителів, які змагаються із собою за право бути почутими, філософією щоденного абсурду та надії, близької водночас і кожному читачу.

Спеціально до приїзду Жадана для рівнян готують ще один унікальний захід.

У суботу 15 лютого в кіноклубі "Gonzo" (вул. Кавказька, 32 Б) відбудеться показ артхауз-фільму "ДепешМод", також на зустрічі буде присутній сам режисер – харків’янин Михайло Лук’яненко. Про фільм та більше можна буде дізнатися безпосередньо у режисера після кінопоказу, який розпочнеться о 17.00.

Презентація ж "Месопотамії" відбудеться 18 лютого у конференц-залі готелю "Мир", що на Міцкевича, 32. Початок зустрічі – о 19.00. 

Ключові слова: