Рівненські школярі представили свої "Космічні фантазії"

Паперові  інопланетяни, квілінгові космічні кораблі та макети марсоходів. У Рівному триває дитяча експозиція, присвячена галактичним просторам під назвою "Космічні фантазії". Представили свої роботи на 11 заочному гуманітарному конкурсі  школярі з усієї області. Усього на розсуд журі надійшло майже  чотири сотні дитячих фантазій.

Організатори виставки, а це Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, зізнаються, що подібні експозиції не лише розвивають  творчі  здібності у дітей та підлітків, а й  підвищують знання у галузі природничих наук та дослідженні  космосу. Фантазували учні не лише за допомогою паперу. Свої космічні витвори майстрували ще й за допомогою ниток, бісеру та навіть  дерева. 

Найкращі роботи поїдуть представляти Рівненщину до столиці.  А переможець Всеукраїнського творчого конкурсу отримає путівку до Артеку.

Доторкнутись до частинки дитячих фантазій усі охочі зможуть упродовж лютого. Виставка експонується рівненській обласній бібліотеці. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: