Рівненські учні співпрацюватимуть з поляками

  7 лютого до Рівного з робочим візитом прибула офіційна делегація від Товариства міжкультурної співпраці «Гілка оливи» (Польща) на чолі з головою Товариства Гражиною Мушвіц та війтом ґміни (об’єднання сіл) Клещув Славоміром Хойновскі.

  В рамках цього візиту в конференц-залі виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулася зустріч гостей з міським головою Володимиром Хомком та сільським головою Сатиїва (Млинівський р-н) Ларисою Крупко, на якій обговорювалися питання налагодження партнерської співпраці між ґміною Клещув та селом Сатиїв, а також співробітництво між гімназією ім. Реймонта у Клещуві та спеціалізованою школою «Центр Надії» у Рівному. До слова, ґміна Клещув – одна з найбагатших ґмін Польщі, на території якої розміщений найбільший в Європі кар’єр кам’яного вугілля.

Зокрема, в заході також взяли участь: секретар міської ради Андрій Грещук, начальник управління освіти Василь Харковець, начальник відділу міжнародних зв’язків Олена Петрів, війт ґміни Клещув пан Славомір Хойновскі, директор Гімназії ім. Владислава Станіслава Реймонта у Клещові пан Ричард Чьонгло, начальник управління освіти ґміни Клещув пані Йоанна Гудз та інспектор зі спорту управління освіти ґміни Клещув пан Мачей Мантік.

    Нагадаємо, дружні стосунки між польським Товариством міжкультурної співпраці «Гілка оливи» виникли завдяки ініціативі керівника організації Гражини Мушвіц та щирому бажанню та сприянню у цьому напрямку з боку міської влади Рівного.

Ключові слова: