У Рівному на сміттєві контейнери шукають мільйон гривень

В управлінні економіки Рівного підрахували: щоб забезпечити мешканців приватного сектора на вулицях Павлюченка, Вербовій, Молодіжній, Пухова, Боярці, Золотіївській, Приходька, Мірющенка (разом – 2844 родини) невеличкими власними сміттєвими баками, потрібно ви­класти відразу 1 мільйон 350 тисяч гривень. І навіть відшукали, де взяти стільки коштів.

Комунальники розробили муніципальний проект «Контейнер у кожну хату», а депутати міської ради вирішили висунути його на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого ­самоврядування, - повідомили з прес-служби Рівнеради. 

Міський бюджет готовий профінансувати 550 тисяч гривень, громада збере ще пів­мільйона. Якщо проект підтримають на конкурсі і виділять своїх 300 тисяч, проблема вирішиться. Люди щомісяця платитимуть невеличкі суми за організоване вивезення сміття, зате їм уже не доведеться тягати відра та кульки за сотні метрів.

Відповідно, у мікрорайонах ураз не стане стихійних сміттєзвалищ. Та й мешканці багатоповерхівок зітхнуть із полегшенням: приватний сектор перестане виносити свої побутові відходи до їхніх контейнерів, тож їм не доведеться платити за чужаків. Оскільки справа вкрай потрібна, організатори не сумніваються в перемозі. Потрібно лише трохи зачекати.

Ключові слова: