Рівнеський активіст закликав бути Майданом, бути на варті

У рівненської влади та опозиції не було ніяких домовленостей. А те, що людина з Майдану, депутат Рівненської облради Михайло Кириллов став гоової Рівненської облради - це вже маленька перемога. Таку думку під час свого виступу на Народному Віче у Рівному висловив активіст Майдану Віталій Примак.

За його словами, те, що Михайло Кириллоов обійняв цю посаду дасть змогу безперешкодно скликати сесії Рівненської облради, а також дозволить громадськості ініціювати свої пропозиції на розгляд сесії облради.

- Михайло Кирилов став головою Рівненської облради за допомогою нас з вами, громадськості. Тепер ми з вами маємо один одному допомагати та підтримувати у цій справі. У нас є перемоги. Але попереду ще шлях до неоднієї перемоги і цей шлях розпочався тут, на Майдані. Тому у мене прохання до всіх рівнян - зберегти у собі Майдан, і розуміти, що, можливо, нам доведеться боротися довго, але це не привід  для розчарування. Адже кожен з нас може допомогти здобути нові перемоги. тому закликаю бути разом, бути Майданом і бути на варті, -  сказав активіст рівненського Майдану Віталій Примак.

Ключові слова: