Підприємці Рівненщини можуть поскаржитися у прокуратуру на контролюючі органи

З метою запобігання тиску на бізнес та безпідставного втручання органів контролю у діяльність суб’єктів господарювання прокуратурою Рівненської області постійно вживаються заходи, спрямовані на неухильне виконання вимог законодавства щодо захисту підприємницької діяльності.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області, результати перевірок засвідчили непоодинокі порушення чинного законодавства при визначенні контролюючими органами об’єктів перевірок, строків їх проведення, застосуванні штрафних санкцій до підприємців тощо. 

Зокрема, за прокурорського втручання зазначені порушення усунуто та вжито заходів до їх недопущення у подальшому. Загалом прокурорами захищено інтереси 43 суб’єктів господарювання та припинено стільки ж безпідставних перевірок їх діяльності, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 74 винних посадових осіб.

Нагадаємо, що про порушення прав підприємців та незаконне втручання у їх діяльність з боку контролюючих і правоохоронних органів можна повідомляти за телефоном "гарячої лінії" прокуратури Рівненської області: (0362) 26-15-77. За кожним повідомленням будуть організовані відповідні перевірки, за наявності підстав вживатимуться заходи до усунення порушень законодавства. Подібні гарячі лінії запроваджені також у прокуратурах міст і районів області.

Ключові слова: