На Рівненщині врятували чоловіка, який провалився під лід

9 лютого о 13:52 у пожежно-рятувальну частину міста Кузнецовськ поступило повідомлення, що на околиці міста, у річку Стир, провалився під лід чоловік та благає про допомогу. 

Вже за декілька хвилин на місце події прибула чергова варта працівників Держслужби з НС. На момент приїзду рятувальників чоловік знаходився за 25-30 метрів від берега та майже повністю перебував у воді. Потопаючий час від часу зникав під проламаним льодом і намагався бодай за щось зачепитися.

Бійці ДСНС швидко кинулися на порятунок людини підстраховуючи один одного рятувальними мотузками.  Діставшись до потерпілого по крихкому льоду, один із працівників Держслужби з НС кинув на допомогу потопаючому рятувальний круг. Але чоловік вже нам сил навіть схопився за нього. Ризикуючи власним життям, командир відділення прапорщик служби цивільного захисту  Михайло Москалик зумів дотягнутися до чоловіка та схопити його за одяг.

За якусь мить потерпілий вже був на березі річки. Працівники швидкої медичної допомоги, які прибули майже одночасно із черговою вартою рятувальників, швидко доставили чоловіка у місцеву лікарню. Наразі 36 – річний врятований чоловік перебуває у реанімаційному відділенні з діагнозом: переохолодження організму. Всі обставини події встановлюються.  Про це повідомляє ГУ ДСНС в Рівненській області.

Ключові слова: