З Днем Валентина рівнян вітатиме кавер-гурт "SCORPIONS"

У Рівному відбудеться романтичне святкування Дня Святого Валентина у стилі запального року. Із днем всіх закоханих у стінах МПК "Текстильник" рівнян вітатимуть неперевершений оркест "BREVIS" та триб'ют гурт "Scorpions" (Угорщина).

Окрім великого концерту, організатори анонсували і так звану "родзинку події". За словами диригента оркестру Генадія Фіськова, оркестр "BREVIS" вирішив розіграти серед глядачів можливість на одну композицію стати справжнім диригентом.

- Кожен закоханий, який сидітиме у глядацькій залі матиме матиме шанс зробити своїй коханій людині подарунок - продиригувати цілим оркестром та виконати одну рок-баладу. Обмежень по віку чи статусу взагалі немає, головне - бути закоханим. Як обиратиметься людина із залу для виконання ролі диригенту поки залишимо у таємниці, - анонсував Руслан Олексіюк.

Отож, великий концерт для усіх закоханих рівнян під романтичний супровід оркестру "BREVIS" та "Scorpions Tribute Band" відбудеться 14 лютого у МПК "Текстильний" о 19:00.

Довідка: "Scorpions Tribute Band" (Угорщина) з 2004 року відіграв понад шістсот концертів у Європі і є визнаним самими "Scorpions", як їхній кращий європейський триб'ют. Колектив приїде до Рівного на спеціальне запрошення фронтмена Юрія Журавля.