У Кузнецовську створили муніципальну варту

Тема охорони громадського порядку завжди була і залишається в центрі уваги міської влади. Не секрет, що за останні роки кількість працівників патрульно-постової служби зменшилась. Переважно ми бачимо їх під час проведення масових заходів у місті, рідше – коли таких немає. Тому чи не єдиним виходом із ситуації, що склалась, є залучення громадськості до вирішення цієї важливої проблеми.

Саме тому за ініціативи Кузнецовського міського відділу міліції по обслуговуванню м.Кузнецовськ та Володимирецького району за підтримки заступника міського голови Віталія Магдича в місті створено громадське формування з охорони громадського порядку. Уже проведено державну реєстрацію цієї структури, її повна назва - Кузнецовська муніципальна варта. На даний момент триває відбір претендентів, які мають активну громадянську позицію і готові брати участь у патрулюваннях разом з представниками міліції.

Бажаючим слід звертатись за телефоном: (096)104-26-25 до Маринича Леоніда Корнійовича.
Слід зауважити, що структура працюватиме без жодного штатного працівника, який би фінансувався з міського бюджету. Всю діяльність планується проводити на громадських засадах.  Про це повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради.