У Рівному вантажівка пошкодила світлофор

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», впродовж вихідних днів  на перехресті вулиць Грушевського-Черняка-Гагаріна, що у Рівному не працював світлофор.

Сьогодні за інформацією управління житлово-комунального господарства його роботу відновлено.

Працівники комунальних служб міста з’ясували, що світлофор перестав працювати внаслідок того, що великогабаритний вантажний автомобіль зірвав кабель живлення.

Наразі силами працівників ПАТ «Рівнеобленерго» роботу пристрою оптичної сигналізації на вказаній ділянці дороги відновлено. Регулювання руху транспортних засобів здійснюється у звичайному режимі.

Як наголосили в управлінні ЖКГ, ступінь пошкодження світлофору був некритичним. Дводенна затримка ж була спричинена тим, що комунальні служби міста отримали дане звернення з запізненням. Оскільки ліквідація пошкодження вимагала координації зусиль відразу кількох служб та структур, роботу приладу було відновлено не одразу.

У зв’язку з цим, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та оперативного реагування в разі їх виникнення, а також оперативного реагування на звернення громадян щодо вирішення порушень їх життєдіяльності просимо громадян оперативно інформувати про усі надзвичайні ситуації сектор оперативного інформування населення за телефоном (0362)15-53 та 63-63-95. Про це повідомляється на сайті міського голови Рівного Володимира Хомка.  

Ключові слова: