Підпал авто рівненського активіста - спроба залякування

Активісти рівненського Євромайдану, лідери громадських організацій, бійці «Правого сектору», депутати місцевих рад та народні депутатів від опозиційних партій ВО «Батьківщина», УДАР та ВО «Свобода» висловили свою позицію щодо підпалу авто активіста Олексія Хахльова. Відповідну заяву вони розмістили у мережі Facebook

"10 лютого згорів автомобіль, яким користувався активіст рівненського Євромайдану Олексій Хахльов. Причиною загоряння стало не замикання електропроводки, а свідомий підпал. Камери відео спостереження на автостоянці, де стояло авто зафіксувало чоловіка, який підійшов до машини, облив невідомою речовиною, підпалив і втік. За кілька днів до цього невідомі розбили заднє скло автомобіля. Вочевидь - це було попереджання.

Схоже дехто на Рівненщині намагається залякати лідерів протестного руху. Змушує відступитись чи мститься за втрату частини влади. Однак хто б не стояв за цим злочином він має зрозуміти, що всі спроби зламати і залякати є марними. Ми, активісти Євромайдану та опозиційні політики Рівненщини продовжуватимемо свою боротьбу. Спробу тиску на Олексія Хахльова ми сприймаємо, як особистий виклик кожному з нас.

Будь-які загрози чи спроби тиснути на активістів зустрічатимуть рішучу відсіч. Рівненський Євромайдан відстоюватиме право кожного на мирне і достойне життя, право на справедливість і закон, право на свободу слова та людську гідність. Всі хто хочуть нас зупинити мають усвідомлювати марність своїх потуг. Ми не зупинимось, бо для нас Україна понад усе!", - йдеться у заяві.

Своє прізвище під заявою написали: Віталій Чугунніков, народний депутат України, Микола Кучерук, народний депутат України, Олег Осуховський, народний депутат України, Михайло Кириллов, голова Рівненської обласної ради, Степан Молчан, депутат Рівненської обласної ради, Віктор Кривун, депутат Рівненської обласної ради, Роман Коваль, голова Рівненської обласної організації ОУН, Олександр Музичко, керівник «Правого сектору» в західній Україні, Віталій Примак, член координаційної ради ВО «Майдан», Андрій Логащук, член координаційної ради ВО «Майдан», Зураб Кантарія, громадський активіст.

Бажаючі долучитись до заяви ставлять своє ім’я, прізвище та приналежність у вигляді коментаря.

Авто одного з лідерів ВО "Майдан Олексія Хахльова спалили 10 лютого. Машина знаходилась на стоянці біля парк-готелю "Швейцарія", що в Обарові. На відео з камери спостереження видно, як до машини підійшов невідомий, облив її якоюсь рідиною, підпилив та втік.