Побитого у Києві рівнянина Максима Савича судитимуть у понеділок

У соціальній мережі "Фейсбук" Олександр Доній повідомив, що суд над рівненським активістом Максимом Савичем, якого побив беркут відбудеться 17 лютого. Хлопець перебуває у лікарні зі струсом головного мозку та з контузією ока.

«Зранку був у Деснянській міліції, щоби взяти на поруки ще одного затриманого. Туди викликали Максима Савича, який перебуває на лікуванні в Олександрівській лікарні після побиття «берктувцями». У Максима - струс головного мозку та контузія ока. Праве око досі червоне і аномальне (це незважаючи на те,що побиття відбулося аж 23 січня). Нагадаю, тоді Максима та ще трьох хлопців беркут по-звірячому побив на Інститутській і затримав.

Єдиний з чотирьох, кого ще не засудили - це Максим Савич, бо весь цей час знаходився на лікуванні в лікарні, у нейрохірургії. Звертаю увагу громадськості, що варто спостерігати та допомагати всім затриманим, бо інакше деякі справи можуть "випадати" з поля зору. Сьогодні окрім самого Максима , в міліції була ще його мати, адвокат, одна активістка ЄвромайдануSOS і я.

Варто розподіляти так сили,щоб вистачало не лише на апеляційний суд, а і на решту інстанцій. По Максиму Савичу сьогодні слідчим прийнято рішення, що до 17 лютого (понеділка) він перебуватиме і далі на стаціонарному лікуванні в Олександрівській лікарні, і 17 відбудеться суд.» 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві на Грушевського міліція затримала п'ятьох рівнян

Затримані у Києві рівненські активісти - у Лук'янівському СІЗО

Ключові слова: