У Рівному будують приватний дитсадок

Проблему нестачі місць у дитсадках в Рівному хочуть частково вирішити, створивши приватний дитячий садок. Наразі приміщення, де він знаходитиметься потребує ремонту, який має розпочатися влітку. 

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, знаходитиметься садочок у будівлі, яку багато років тому викупив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Дем’янчука.

- Вони там хотіли зробити ще один корпус закладу. Проте, коли у місті склалася така ситуація, що народжуваність почала рости, а місць у дитсадках не вистачати, то я поспілкувався з ректором Анатолієм Дем’янчуком  і дійшли згоди, що там буде приватний дитсадок. Така практика давно діє за кордоном. Та й в Україні вже переймають такий досвід. Зокрема, в Одесі функціонує 40 приватних дитячих садків. Відтак Анатолій Дем’янчук разом із начальником управління освіти та науки Рівненського міськвиконкому Василем Харковцем їздили туди, щоб вивчити досвід і запровадити таку систему в Рівному. Нам би це дало можливість не вкладати великих коштів у комунальні дитсадки, - зазначив Володимир Хомко.

За словами мера Рівного, наразі приміщення, де планується приватних дитсадок потрібно відремонтувати, адже будівля затікала впродовж 15 років і перебуває у поганому стані.

- Зараз проектанти роблять дефектні акти і з літа почнуть проводити відповідні роботи. Я думаю, вже влітку ці роботи почнуться. Витрати за це бере на себе університет. Якщо вдасться такий проект реалізувати, він буде довготривалим. Проте такий дитячий садочок допоможе частково вирішити проблему із нестачею місць у комунальних садках. Адже рівняни, які мають гроші і відповідне бажання, зможуть віддати своїх дітей у приватний заклад, тим самим звільнивши місце для тих, хто такої можливості немає, - вважає Володимир Хомко. 

Ключові слова: