Мер Рівного готовий дати землю для безпритульних собак

Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що він не проти виділити 0,8 га землі в обласному центрі, яку просять волонтери для собачого притулку. Проте робити це потрібно відповідно до закону.

Нагадаємо, рівняни написали петицію і збирали підписи, щоб звернутися до мера міста з проханням виділити землю для розширення території собачого притулку. Справа в тому, що зараз на утриманні в закладі майже півтори сотні собак. Притулок переповнений щонайменше на 40 собак, не стільки не вистачає харчів, як самої території для проживання чотирилапих.

За словами Володимира Хомка, він готовий надати землю в іншому місці, де скажуть волонтери, адже земля, яку просять для притулку належить приватній особі. 

- Я не можу виділити для притулку землю, яку вони просять, бо вона приватна. Проте хай скажуть, де вони хочуть землю в іншому місці і ми їм виділемо. Але погодьтесь, вкладати великі кошти у розбудову цього притулку ми не можемо, адже ми працюємо над будівництвом комунального притулку для бездомних собак. І якщо казначейство у нас не забиратиме коштів, то ми побудуємо нормальний комунальний притулок для собак. Зараз є замовники, матеріали, тільки немає коштів з казначейства, - каже Володимир Хомко.