У Рівному збирають інформацію про надану меддопомогу активістам Майдану

Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА збирає дані про те, кому з постраждалих активістів Майдану під час акцій протесту у Києві та в Рівному медзакладили Рівненщини надавали допомогу. Відповідний лист був розісланий у всі медзаклади області.

Фото: ЧаРівне

А медустановам, які таку інформацію не нададуть, управління нагадує про кримінальну відповідальність за невиконання службовою особою законних вимог. 

У свою чергу, заступник начальника управління охорони здоровя Рівненської ОДА Ігор Добровольський пояснив, що ця інформація із медичних закладів області збирається на вимогу народного депутата від ВО "Батьківщина" Геннадія Москаля.

- Геннадій Москаль звернувся до нас з проханням згідно з чинним законодавством зібрати інформацію про надання медичної допомоги активістам Майдану у медустановах області та надати йому, - прокоментував Ігор Добровольський.

Нагадаємо, під час акцій протесту у Києві було побито кілька рівненських активістів Майдану. Серед них, сирота Іван Мартинюк, Максим Савич та троє випускників Острозької академії.

Читайте також:
Рівненські активісти в столиці побиті, але на волі

Побитим у Києві рівненським активістам збирають кошти на лікування

Побитого "Беркутом" рівнянина розшукує Генпрокуратура

Зниклий рівнянин у Києві - сирота

Затримані у Києві рівненські активісти - у Лук'янівському СІЗО

У Києві зник ще один активіст із Рівного

Апеляцію по справі затриманих у Києві рівненських активістів розглянуть цього тижня

Рівняни долучились до пошуку зниклих у Києві активістів