На Рівненщині намагались перевезти 500 літрів спирту

10 лютого співробітники оперативного та слідчого управлінь ГУ Міндоходів у Рівненській області, спільно з працівниками УДАІ УМВСУ Рівненщини, в ході проведення заходів "Акциз-2014" здійснили перевірку транспортного засобу Мерседес "Спрінтер".

В ході перевірки встановлено факт транспортування рідини з характерним запахом спирту в кількості 500 літрів (100 пляшок по 5 л кожна).

Як пояснив водій, спирт він завантажив у невідомої йому раніше особи та на її прохання здійснював перевезення за межі області. Конкретне місце розвантаження йому мали повідомити по телефону.

- Нами внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за фактом затримання транспортного засобу, яким перевозились з метою збуту, незаконно виготовлені алкогольні напої, - зазначив заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Рівненській області Володимир Перегняк. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.