Рівненщина страйкуватиме в знак протесту проти режиму Януковича

По всій Україні завершується створення страйкових комітетів для проведення потужного 
Всеукраїнського страйку.  З такою ініціативою у знак протесту проти дій режиму Януковича, який здійснив спробу конституційного перевороту, який зробив замах на конституційні права громадян та розпочав війну проти власного народу виступила партія «УДАР». 

Як повідомили у прес-службі Рівненського обласного партійного осередку «УДАРу», страйк має продемонструвати владі, що український народ, який сьогодні не тільки на Майдані, а й на робочих місцях, вимагає порядку в державі і відповідальності влади.

В «УДАРі» переконані, що всі винні у злочинах проти активістів мають понести покарання, у спецпідрозділах МВС має бути проведена люстрація, а самі спецпідрозділи мають бути виведенні з Києва у місця постійної дислокації. 
Крім того, «УДАР» вимагає повернення до Конституції 2004 року, сформування аполітичного, технократичний уряду. «Для того, щоб були гарантії, що злочинці у погонах понесуть покарання, посада міністра внутрішніх справ має відійти опозиції. Це також буде гарантією, що армія міліціонерів не буде втягнута надалі у війну проти власного народу», - зазначають в партії.

Крім того, в політсилі наголосили, що Майдан вже сформував порядок денний для нового уряду. Першочерговим завданням нового Уряду має стати подання до парламенту змін до Державного бюджету на 2014 рік, який реально збалансує доходи і видатки. Бюджет повинен передбачати збільшення видатків на охорону здоров’я і соціальні виплати.

Попереджувальний страйк відбудеться 13 лютого о 12 годині «УДАР» закликає в цей день працівників вийти на вулиці і не працювати протягом години. В разі, якщо вимоги страйкарів не будуть виконані, то наступним кроком буде страйк безстроковий.

Координатором страйкому в Рівненській області став Анатолій Сидорук. Звернутися до секретаріату страйкового комітету Рівненської області можна за тел. (067) 915 45 58