У Березному створили страйковий комітет

Сьогодні, 12 лютого, в Березному відбулися збори районного страйкового комітету. Участь в зборах взяли представники різних галузей, зокрема, юриспруденції, культури, освіти, підприємництва, медіа і студентства. Страйковий комітет накреслив план дій на найближчу перспективу.

Задачею номер один під час засідання комітету визначено створення на кожному підприємстві району страйкових комітетів, які координуватимуть акції протесту на цих підприємствах. Окрім того, страйкові комітети будуть створені в навчальних закладах та підприємницькому середовищі.

Координатором страйкового комітету Березнівського району обрано голову виконкому Березнівської районної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Андрія Андрощука.

- Cьогодні ми виступили з ініціативою проведення страйків на знак протесту проти дій режиму Януковича, який здійснив спробу конституційного перевороту, зробив замах на конституційні права громадян та розпочав війну проти власного народу. Страйк має продемонструвати владі, що український народ, та зокрема березнівчани, які сьогодні не тільки на Майдані, а й на робочих місцях, вимагають порядку в державі і відповідальності влади, в тому числі і на місцевому рівні” – наголосив Андрій Андрощук. Про це повідомляє прес-служба Березнівського районного страйкового комітету