Мешканця Рівненщини судитимуть за контрабанду наркотиків

Слідчим відділом УСБУ у Рівненській області завершено розслідування кримінального провадження стосовно місцевого жителя, який намагався ввезти контрабандним шляхом із однієї з країн Східної Європи до України пігулки із вмістом псевдоефедрину.

На початку жовтня 2013 року співробітники СБУ затримали 26-річного чоловіка в зоні митного контролю пункту пропуску "Ягодин" Ягодинської митниці. Під час догляду легкового автомобіля, яким керував затриманий, правоохоронці виявили у багажнику приховану від митного контролю паперову коробку із миючим засобом, всередині якої було приховано 3 тисячі 516 пігулок-драже із вмістом прекурсору – псевдоефедрину.

У подальшому за допомогою цього препарату зловмисник планував виготовляти метамфетамін та збувати його наркозалежним особам регіону.

У такий спосіб правоохоронці попередили надходження на "чорний" ринок наркотичної речовини на загальну суму 900 тисяч гривень.

Під час санкціонованих обшуків будинку та гаражі контрабандиста співробітники СБУ вилучили особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс, психотропну речовину – амфетамін, порошкоподібну речовину з вмістом прекурсору – псевдоефедрину та психотропну речовину – метамфетамін. Усі ці наркотичні засоби зловмисник зберігав з метою збуту.

Правопорушнику оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, ї аналогів або прекурсорів), ч.1,2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч.3 ст.311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження із затвердженим обвинувальним актом скеровано до суду. Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

 

Ключові слова: