Жителі Радивилівщини вимагають складення повноважень керівництва району

Керуючись нормами Конституції України жителі Радивилівського району 11 лютого прийняли резолюцію на Народному віче. Текст резолюції опублікував Володимир Попик у соціальній мережі "Фейсбук":

«1. За ігнорування волі людей та фальсифікацію документів — голові районної ради Олександру Пастуху та голові РДА Анатолію Грисюку оголосити недовіру та звертаємося до них з вимогою про добровільне складення повноважень на позачерговій сесії районної ради.

2. Підтримати рішення депутатів фракцій районної ради ВО "Батьківщина", ВО "Свобода" та УНП щодо створення у районній раді міжфракційного об”єднання Народна Рада, де головою обрано Петра Жукевича. Звернутися до депутатів районної ради, незалежно від партійної приналежності для підтримки народу України в боротьбі з режимом і вступити до міжфракційного об”єднання Народної Ради з метою створення демократичної більшості у райраді.

3. На наступному Народному Віче обрати представника, запропонованого громадою, уповноваженого брати участь у сесіях районної, міської та сільських рад і виступати від імені громадської організації “Майдан”.

4. Утворити загони Народної самооборони, як муніципальної міліції в населених пунктах району, які сприятимуть забезпеченню громадського правопорядку, захисту жителів району від тиску різного роду силових структур та контролюючих органів, а також надання їм правової й матеріальної допомоги.

5. Доручити Народній Раді створити антикорупційний комітет з залученням до нього представників громадськості району. Від сьогодні — жодного хабара.

6. Один раз на квартал заслуховувати на Народному Віче звіт влади району.

7. Наступне Народне Віче провести в п”ятницю 21 лютого о 13 годині.

8. В газеті районної ради “Прапор перемоги” та в інших виданнях району надрукувати резолюцію Народного Віче Радивилівського району.

Місто Радивилів 11 лютого 2014 року»

Ключові слова: