На Рівненщині п’ятеро афганців отримали квартири

Торік вдалося завершити проблемний довгобуд у Рівному на вулиці Черняка-Дундича, 4/5. В зведення багатоповерхівки свого часу інвестували держкошти. Тож після здачі об’єкта, ключі від осель у новобудові одержали п’ятеро воїнів-інтернаціоналістів.

За останні роки афганцям купили ще 11 квартир. Їх придбання профінансували з держскарбниці за цільовою бюджетною програмою "Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів". Загалом Рівненщина отримала на ці цілі більше трьох мільйонів гривень. 

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, пришвидшити вирішення житлових проблем воїнів-інтернаціоналістів, голова облдержадміністрації Василь Берташ зініціював виділення для них земельних ділянок. Це прописали у відповідному меморандумі. Виконуючи доручення очільника області, для афганців відвели масив поблизу Рівного. Відтак, пільговики обласного центру отримали 142  ділянки. Зокрема, земельні наділи одержали учасники бойових дій, інваліди війни, а також сім’ї загиблих і померлих воїнів-інтернаціоналістів.

Ключові слова: