Керівник рівненської «Свободи»: колективний вихід з партії не сенсація, а спланована інформаційна атака

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», десять членів Рівненського міського партійного осередку ВО «Свобода» написали заяву про припинення членства у партії. Своє рішення вони аргументували тим, що не згодні з політикою партії та станом у якому вона знаходиться.

У свою чергу голова РМО ВО «Свобода» Олексій Бучинський прокоментував такий вчинок своїх екс-партійців наступним чином (подається без редагування та скорочення):

«Ми не вбачаємо у цій заяві жодної сенсації. Єдине, на що ми звернули увагу це на спланований характер цієї «акції». Якщо люди пишуть заяву про вихід з партії і розсилають її в газети та інтернет-ресурси, це свідчить лише про одне – це не вихід з партії. Це спланована інформаційна атака проти ВО «Свобода», яка вигідна в першу чергу владі. Метою таких «виходів» є намагання переконати громадян що в «Свободі» нібито не все гаразд. Разом з тим, нам шкода, що в такий важкий для України час, деякі члени ВО «Свобода» піддались на вмовляння організаторів цієї «акції» і дозволили себе використати у брудній політичній грі. Підписувати такого роду звернення у настільки складний для України час - безвідповідально. Це як під час бойових дій втекти з поля бою. Можливо деякі з цих осіб зараз це вже усвідомили. Прикметно, що майже усі підписанти протягом останніх років не брали участі в партійному житті та займали пасивну позицію, саме тому до них і звернулися організатори цієї інформаційної атаки. Відверто кажучи, лише за останній місяць до Рівненської міської організації звернулись з заявою про вступ до ВО «Свобода» 31 особа, зокрема з числа тих, хто брав активну участь акціях протесту на Майдані та стали учасниками наших загонів самооборони. Партія продовжує розвиватися та нарощувати членство. Якщо хтось і вирішив вийти з лав ВО «Свобода», то це жодним чином не вплине на продовження нашої боротьби. «Свобода» і надалі стоятиме на захисті інтересів українців. »

Ключові слова: