Рівненські ДАІшники віддали дітям свою кров

Напередодні Міжнародного дня дитини, хворої на рак, який відзначається 15 лютого, працівники Державтоінспекції Рівненщини провели благодійну акцію "Збережи життя".

Основна мета заходу - надати допомогу дітям, які лікуються в Рівненській обласній дитячій лікарні онкогематологічного відділення, а також покращити інформування суспільства та нагадати про проблеми дитячих онкологічних хвороб.

Сьогодні, керівний склад Державтоінспекції на чолі з начальником ДАІ області полковником міліції Олександром Семенюком завітали до медичного закладу, щоб передати медичні препарати для лікування онкохворих дітей, - повідомили з прес-служби ВДАІ УМВС.

- Ми дуже вдячні за цю посильну допомогу працівникам Державтоінспекції, яка дуже необхідна для лікування наших дітей. Дай Бог здоров’я Вашим працівникам за безкорисливу допомогу, яка вкрай необхідна для підтримання життя онкохворим дітям, – сказала завідувач  онкогематологічного відділення Любов Краков’ян. В свою чергу щирі слова вдячності правоохоронцям вислови і батьки хворих дітей.

Також, важливу роль в лікуванні онкологічних захворювань відіграє донорство. Кров необхідна хворим дітям при хіміотерапії, а також для виготовлення компонентів та препаратів. Тому, більше двадцяти працівників ДАІ здали понад десять літрів крові, яка безпосередньо піде на лікування хворим дітлахам.

- Працівники ДАІ постійно приймають участь у заходах, що спрямовані на допомогу людям, адже в міліції працюють сильні та з міцним здоров’ям люди.  І ось сьогодні у переддень Міжнародного дня дитини, хворої на рак ми не залишились осторонь. Ми знайшли можливість надати посильну допомогу хворим дітям, що лікуються в дитячий обласній лікарні, якщо цим ми зможемо врятувати хоча б одне життя, то наша справа не була даремною, - сказав начальник Державтоінспекції Рівненщини Олександр Семенюк.

Подібні акції  працівники ДАІ проводитимуть і надалі, аби допомогти у лікуванні людям, які цього потребують.

Ключові слова: