Рівняни воюють за підвал у центрі міста

Мешканці будинку, на вулиці Соборній, що у Рівному нарікають, що у них забрали підвальне приміщення, а речі без попередження просто звідти викинули. З цим питанням вони прийшли на сесію Рівнеради та звернулися до мера міста Володимира Хомка.

Володимир Хомко перед початком сесії поспілкувався з обуреними мешканцями будинку та пообіцяв їм вивчити питання. Відтак до сесійної зали рівняни не заходили. Проте по завершенню засідання мешканці знову прийшли до приміщення і попросили мера вирішити це питання.

У свою чергу Володимир Хомко зазначив, що сьогодні вперше почув про цю ситуацію. За словами мера, приміщення про яке говорять мешканці, давно перебуває у комунальній власності міста та було здано в оренду. Наразі орендар отримав дозвіл на проведення там ремонту. Про те, що там знаходився підвал мешканців будинку, Володимир Хомко сказав, що не знав. А на те, що рівняни знову повернулися до будівлі, де проходила сесія Рівнеради, мер заявив, що їх привели представники ВО «Свобода», щоб влаштувати шоу. 

Сьогодні мер Рівного має зустрітися з мешканцями будинку для обговорення цього питання.