На Рівненщині захопили "Рокитнівський склозавод", - джерело

Сьогодні, 14 лютого відбулось захоплення ПрАТ "Рокитнівський склозавод". Про це сайту "ВСЕ" стало відомо з власних джерел.

На завод, нібито, приїхали представники корпорації "Оболонь". Вони змінили охорону заводу та взяли під контроль виробництво.

Як пояснило джерело, мова не йде про політичні мотиви цих дій. Питання має лише бізнесовий характер. Контроль над підприємством киянам потрібен, начебто, для того, аби навести лад на підприємстві. Адже, за свідченнями джерела, підприємство за останні роки зазнало великих збитків. А корпорація "Оболонь" володіє 48% акціями "Рокитнівського склозаводу".

Також на сайті "Оболонь" зазначено, що склозавод у структурі цієї корпорації є одним з підприємств із корпоративними правами. 

У свою чергу на сайті заводу зазначено, що склозавод налагодив партнерські відносини з провідними компаніями, такими як “Оболонь”.

На деяких інтернет-ресурсах зазначено, що головою правління склозаводу є депутат Рівненської облради Григорій Мініч.

Однак у телефонній розмові із журналістом сайту "ВСЕ" депутат заперечив свою причетність до заводу, зазначивши, що вже два роки не є головою правління.

Однак, як повідомив заступник директора за маркетингу ПАТ "Оболонь" Максим Кушнір, Григорій Мініч не продавав "Оболоні" акцій, а отже вона не володіє пакетом акцій рокитнівського підприємства. 

Корпорація "Оболонь" немає ніякої інформації про продаж акцій з боку Григорія Мініча та заміни охорони заводу. В даній ситуації ми чекаємо пояснень з боку власника контрольного пакету акцій Григорія Мініча. Повідомлена раніше інформація недостовірна, - повідомив Максим Кушнір.