Завод депутата Рівненської облради купила компанія волинського нардепа

Акції ПрАТ "Рокитнівський склозавод" отримали нового власника. Як стало відомо сайту "ВСЕ", тепер ними володіє компанія "Континіум".

 

 

 

 

 

Кілька днів тому 48% акцій перейшли до групи "Континіум".

"Континіум" - холдингова компанія, яка координує низку бізнес-проектів в Україні. Створена у 1992 році Ігорем Єремеєвим та Степаном Івахівим. За словами народного депутата Ігоря Єремеєва, холдинговою компанією, станом на грудень 2012 року, володіють він, Ігор Єремеєв, а також Степан Івахів, Петро Димінський та Сергій Лагур. Сам Ігор Єремеєв родом з Рівненщини (Млинівський район). Проживає у Луцьку. Став народним депутатом від Волинської області.   

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ" головою правління вважали депутата Рівненської облради Григорія Мініча. Зокрема, про це йдеться на сайті облради. Однак у телефонній розмові депутат спростував свою причетність до заводу. Виявилось, що станом на момент продажу акцій головою правління вже був Леонід Паробочий. Як пізніше вдалось з'ясувати, він почав представляти підприємство з березня 2012 року.

Однак власником Рокитнівського склозаводу зазначено ПП "М-ГРАНД". Засновник - депутат Рівненської облради Григорій Мініч.

На фото - дані до моменту придбання акцій компанією "Континіум".

Як повідомило джерело сайту "ВСЕ", компанія "Континіум" 12 лютого придбала контрольний пакет акцій Рокитнівського склозаводу.

Дані про володіння акціями заводу станом на 2 квітня минулого року. "Оболонь" - належали 48%.

За інформацією джерел, впродовж останніх місяців завод не працював, більшість працівників знаходились у вимушених відпустках за свій рахунок.

Після настання економічної кризи 2009 року завод став збитковим, втратив ринки збуту продукції, вимушено зупинились імпортовані до того лінії по виробництву скла.

До того ж, нового власниками цікавить, на що був витрачений банківський кредит. Рішення про отримання кредиту не менше, ніж у 14 мільйонів євро минулого року ухвалили акціонери склозаводу.

В планах нового власника – відновлення, в короткі терміни, потужностей заводу, відновлення робочих місць, налагодження нових ринків збуту готової продукції як в Україні, так і за її межами. А нового директора заводу представлять колективу вже у найближчий понеділок.

На сьогоднішній день новий власник вже має попередні домовленості  з  одним із вітчизняних банків щодо відкриття кредитної лінії для подальшої модернізації та впровадження новітніх технологій виробництва на заводі протягом 2014-2020 років.

Відновлення виробництва на Рокитнівському склозаводі дозволить суттєво збільшити грошові надходження до місцевого бюджету та надасть можливість розвивати соціальну інфраструктуру району.

Далі буде...