У Рівному заради афганців перекрили рух транспорту

15 лютого у Рівному на майдані Короленка біля пам’ятного знаку «Загиблим у локальних війнах» за участі міського голови Рівного Володимира Хомка  відбулися урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Також участь у заході взяли духовенство, очільники ветеранських та громадських організацій, ветерани та очевидці тих подій, а також матері та вдови загиблих воїнів.

Зокрема, на майдан Короленка люди прийшли пішою ходою через усе місто. О 10.00 годині ранку колона учасників урочистостей рушила від Будинку офіцерів по вулиці Соборній в напрямку Театральної площі. Рух автотранспорту на цій ділянці дороги був призупинений.

Під час мітингу-реквієму міський голова зауважив:

- Традиційно ми щороку збираємось тут, щоб віддати шану усім, хто приймав участь в міжнародних конфліктах за межами України. Найбільшим таким конфліктом, безумовно, був Афганістан. З Рівного на цю війно пішло 1220 чоловік, 15 з яких, нажаль, не повернулися. Користуючись нагодою від себе особисто і від міської влади вцілому хочу висловити слова поваги до всіх, хто брав участь у тій війні і сказати щирі слова співчуття тим, хто не дочекався своїх рідних. Рівненська міська організація Української спілки ветеранів Афганістану налічує 900 чоловік, 30 яких є інвалідами.

- Я вас запевняю, що всі програми, які є у Рівному будуть фінансуватися в повній мірі. Хочу побажати усім ветеранам добра і здоров'я, щоб ви відчували повагу і любов від тих, хто поруч з вами. І на завершення хочу побажати всім нам, щоб ці ветерани, які стоять поруч з нами, були останніми учасниками будь-яких конфліктів в Україні, - сказав Володимир Хомко.

Після мітингу його учасники вирушили у міський будинок культури («Текстильник»), де міський голова вручив грамоти та подяки, а художні колективи «Текстильника» влаштували ріносторрній і досить тривалий святковий концерт, після якого в холі розпочалися фронтові зустрічі з солдатською кашею і фронтовими 100 грамами.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: