Рівнянин напав на міліціонерів через скаргу сусідів

13 лютого близько півночі на Рівненщині був затриманий чоловік, який заважав відпочивати своїм сусідам. Вони, не витримавши шуму у сусідній квартирі в пізній час доби, зателефонували в міліцію. За вказаною адресою прибув наряд групи затримання Державної служби охорони в Рівненській області. Нічним хуліганом виявився 37-річний житель Рівного.

Працівники Державної служби охорони в Рівненській області отримали вказівку від чергового УМВС прибути за вказаною адресою. Коли правоохоронці подзвонили у двері вказаної сусідами квартири, то їх відчинив невідомий і в грубій формі почав нецензурно висловлюватись на адресу міліціонерів.

– Ми йому пояснили, що сусіди жаліються, що в такий пізній час у квартирі шумлять і заважають іншим відпочивати. Після почутого він відразу вискочив на площадку і почав бити ногами і руками у двері сусідньої квартири, погрожуючи фізичною розправою, - говорить міліціонер батальйону міліції охорони УДСО при УМВС України в Рівненській області старший сержант міліції Юрій Гончарук.

Держохоронці вимагали від чоловіка припинити протиправні дії, проте він на зауваження не відреагував, натомість спрямував свою агресію на міліціонерів охорони - нецензурно лаявся, почав шарпати формений одяг, погрожував звільненням з ОВС та провокував бійку, - повідомила Вікторія Бондар з УДСО при УМВС України в Рівненській області.

– Оскільки дана особа поводилася агресивно, намагаючись затіяти з нами бійку, до нього було застосовано наручники. Побачивши це, 30-річна жінка, яка вийшла з квартири даного громадянина, теж накинулася на нас з кулаками, намагаючись перешкодити затриманню, - продовжує Юрій Гончарук.

Даних громадян було освідчено на стан алкогольного сп`яніння та доставлено до Рівненського міського відділу міліції для з’ясування всіх подробиць даної нічної події.

Ключові слова: