Мешканців Рівненщини найбільше цікавило питання отримання держдопомоги

За минулий рік працівники мобільних соціальних офісів прийняли 4717 мешканців Рівненщини. Як повідомили у прес-службі Рівненської ОДА, для цього фахівці виїжджали у 1038 населених пунктів області.

Найбільше людей зверталися до виїзних бригад із питаннями отримання державних допомог, компенсацій, перерахунку пенсій та надання житлових субсидій. Потребували краяни й консультацій щодо призначення допомоги з догляду та взяття на облік у центр зайнятості. 

Окрім того, фахівці мобільних соціальних офісів допомогли оформити 910 документів місцевим мешканцям, котрі мають право на посилення соцзахисту. Особливу увагу звернули на консультування воїнів-інтернаціоналістів, аби кожен із них скористався належною їм держпідтримкою, оскільки 2014-ий оголошений роком учасників бойових дій на території інших держав.

Тим часом впродовж минулого тижня мобільні соціальні офіси працювали в 11 районах Рівненщини: Березнівському, Володимирецькому, Дубенському, Зарічненському, Здолбунівському, Корецькому, Костопільському, Млинівському, Острозькому, Рівненському та Сарненському. У складі виїзних бригад є фахівці управлінь та відділів соціального захисту населення, пенсійного фонду, архітектури та містобудування, центру зайнятості, а також землевпорядники, представники реєстраційних служб та громадських організацій.

Нагадаємо, мобільні соціальні офіси діють у кожному районі Рівненщини. Їх створили півтора року тому, аби допомагати краянам вирішити проблемні питання та надати потрібні консультації. Коли саме у населеному пункті буде працюватиме мобільний соціальний офіс, можна дізнатися у сільській раді.