У Рівному фото із відпочинку обмінюють на подорожі

У Рівному туристична агенція «Каравела» оголошує масштабний фотоконкурс під назвою «Щастя на двох».

Рівняни знають турагенцію "Каравела", як агенцію, яка завжди на перше місце ставить якісний та комфортний відпочинок туристів, а не банальний продаж турів. Звернувшись до «Каравели», кожен турист зможе гарно відпочити на морських курортах, придбати екскурсійні тури по Європі, або ж завітати до екзотичних країн. Менеджери туристичної агенції  допоможуть вирішити питання візової підтримки та підготовки пакету документів туриста. Головна мета «Каравели» - дарувати радість рівнянам.

У житті кожної людини є багато важливих моментів. Одним із них є весілля, адже саме ця подія є радісною та незабутньою у житті кожної пари. Проте, ще солодший період у житті молодої сім’ї – це медовий місяць. У цей час життя закоханих набирає інших фарб та відтінків. Відтак, туристична агенція «Каравела» спільно із сайтом «ВСЕ» розпочинають масштабний фотоконкурс!

Отож, поділіться  своїми щасливими моментами із медового місяця або ж іншого романтичного відпочинку зі всім світом! Беріть участь у фотоконкурсі «Щастя на двох» – надсилайте фотографії з романтичних подорожей із коханою людиною та вигравайте незабутню подорож на двох до чарівних Карпат від турагенції «Каравела». Фотографії можна надсилати у період із 18.02 по 10.03.14 року.

Як взяти участь у фотоконкурсі:

  1. Поділіться своїм щастям зі всім світом – надсилайте фотографію із подорожі на адресу vserivne@gmail.com
  2. Напишіть кілька слів про подорож (Де відпочивали? Що запам’яталося? І т.д.)
  3. Зробіть репост анонсу конкурсу на свою сторінку у соціальній мережі (більше репостів, більше шансів отримати подарунки)

Усі фото будуть розміщені у конкурсному альбомі "Щастя на двох" на сайті "ВСЕ".

Переможець буде обраний шляхом голосування читачів сайту «ВСЕ», яке розпочнеться з 12 березня та триватиме впродовж  десяти днів. Також призи від туристичної агенції «Каравела» отримають і найактивніші учасники конкурсу, які зроблять найбільше репостів конкурсу у соцмережах.

Часу даремно не витрачайте – фотографії в обмін на подарунки від «Каравели» надсилайте!