У "Острозькій академії" встановлять світовий рекорд

У Національному університеті "Острозька академія" до 200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка з 20 лютого по 9 березня реалізовуватиметься безпрецедентна акція світової значущості — безперервне читання поезії генія українського народу.

Процедура поетичного марафону погоджена із адміністрацією Книги рекордів Гіннеса та номінована на новий світовий рекорд у розділі "Найдовший естафетний марафон читання".

У реалізації проекту візьмуть участь найвидатніші культурні, громадські, політичні діячі та засоби масової інформації. Передбачається участь керівників різних політичних сил України з метою консолідації їх зусиль задля творення України, омріяної великим Кобзарем.

Студенти та викладачі Острозької академії впевнені, що спільна участь у встановленні цього світового рекорду стане найкращим вшануванням ювілею видатного сина українського народу, його невмирущого пророчого слова, сприятиме утвердженню в українському суспільстві духовних заповідей великого Кобзаря, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю НаУОА.

Початок акції о 9.00 годині.