На Рівненщині два мотоцикліста потрапили до реанімації

15 лютого близько 13:30 години в селищі Соснове Березнівського району по вулиці  Шевченка,  25-річний водій мотоцикла житель Березнівського району,  рухаючись в напрямку села  Маринин, наїхав на бордюр, з подальшим падінням з мотоцикла.

В результаті ДТП водій мотоцикла  отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, тупої травма живота, перелому ребер. Чоловік був госпіталізований в реанімаційне відділення Березнівської ЦРЛ.

Ще одна ДТП сталась на Сарненщині. 16 лютого близько 20:00 години в селі Тинне, Сарненського району, по вул. Л.Українки, 38-річний водій мотоцикла  "ZONGSHEN-150", Сарненського району, рухаючись зі сторони вул. Українська в напрямку вул. Шкільна наїхав на 49-річного пішохода, жителя Сарненського району, який рухався по проїзній частині дороги.

В результаті ДТП водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, гематоми двох очей, множинних забійних ран.  Був госпіталізований в реанімаційне відділення Сарненської ЦРЛ;

Пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритого перелому середньої треті правої гомілки, закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, забійної рани потиличної ділянки голови. Він був госпіталізований в травматологічне відділення Сарненської ЦРЛ. Про це повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненської області.

Ключові слова: