У Рівному визначили найкращих знавців біографії Шевченка

В обласному центрі завершився фінальний етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяло 29 учнів та студентів Рівненщини. Усі вони здобули перемогу в обласному творчому відборі. Юних шевченкознавців, а також педагогів, які допомогли дітям найкраще дізнатись про  життя та творчий шлях Тараса Шевченка  відзначили почесними грамотами та подяками.  

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, мета конкурсу, в першу чергу, вшанувати творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка,  віднайти обдаровану  молодь та    виховати у   молодого  покоління  повагу  до  мови і традицій свого народу.

Конкурс, присвячений  Кобзареві, проводиться вже вчетверте. Його учасники – це учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв, учні професійно-технічних   навчальних  закладів, студенти  і курсанти вищих  навчальних  закладів  I-IV рівня акредитації усіх  форм власності та навіть учнівська та студентська молодь з числа українців,  які проживають за межами України.

Результати творчого змагання  оцінює журі, в складі якого педагоги, науковці та представники творчих спілок. Переможці фінального етапу, які  наберуть найбільшу кількість балів , рекомендуються    Міністерством освіти і науки України  для призначення стипендій Президента України.

Чи стануть переможцями Всеукраїнського етапу представники з Рівненщини буде відомо після того, як журі підіб’є підсумки у Києві. Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: